معرفی بهترین لوسیون ویتامینه برای بدن

ساخت وبلاگ

موضوعات وب

امکانات وب

چکیده : لوسیون شیر اسپانول (شماره مجوز90/738) سفت کننده ودرمان پوستهای شکننده وخشک مرطوب کننده قوی ... با عنوان : معرفی بهترین لوسیون ویتامینه برای بدن بخوانید :

لوسیون شیر اسپانول (شماره مجوز90/738)

سفت کننده ودرمان پوستهای شکننده وخشک مرطوب کننده قوی 
 
قیمت :65,000 تومان
 
اجزای تغذیه ای شیر یک مکمل عالی برای مراقبت از پوست است.
هیدرات های آن به صاف شدن و نرم شدن ترک های پوست کمک می کند بدون احساس چربی در پوست. بنابراین یک لوسیون ایده آل برای پوست های حساس و ظریف است.
بهترین گزینه بعد از یک حمام یا دوش برای سلامت پوست و احساس آرامش و راحتی شمااین لوسیون که یک لوسیون ویتامینه برای تمام بدن می باشد
حاوی کلیه مواد مورد نیاز پوست می باشدعصاره شیر و ویتامین ها و چربی های مختلفی که در این عصاره وجود دارد ضمن تقویت پوست آن را سفت نموده و از آن محافظت می نمایداستفاده منظم از این لوسیون باعث درمان پوست های خشک و آسیب پذیر می شود.

طریقه مصرف :
 
پس از حمام یا دوش گرفتن تمام بدن را با آن چرب نمایید.عرضه شده در بطری های 500 میلی لیتری با 5 سال تاریخ مصرف
دارای مجوز وزارت بهداشت ایران به شماره90/738

شرکت تولیدی اسپانول در سال 1903 میلادی در کشور اسپانیا آغاز به کار کرده است.این شرکت با تولید محصولات بهداشتی و عطر های فوق العاده خود به اوج شهرت در سراسر اروپا دست یافت و امروزه با استفاده از پیشرفته ترین آزمایشگاه ها و متخصصین پس یک قرن تولید همچنان در صدر تولید کنندگان محصولات آرایشی بهداشتی اروپا قرار دارد.

برخی از امکانات و قابلیتها:
 
لوسیون ویتامینه مرطوب و تقویت کننده شیر اسپانول
لوسیون ویتامینه برای تمام بدن
درمان پوست های خشک و آسیب پذیر
عرضه شده در بطری های 500 میلی لیتری با 5 سال تاریخ مصرف
دارای مجوز وزارت بهداشت ایران به شماره90/738

فروشنده:یاس

مراحل خرید محصول:
 
گام اول:روی لینک خرید محصول کلیک کنید.
گام دوم:فرم سفارش محصول را تکمیل کنید.این فرم در دو مرحله است در مرحله اول انتخاب شهر و استان و در مرحله دوم پر کردن فرم آدرس پستی-در صورت داشتن سئوال در قسمت پیغام در فرم سفارش سئوال خود را بنویسد.
گام سوم:منتظر تماس کارشناسان فروش برای تایید خرید و ارسال محصول باشید.

خرید لوسیون بدن-لوسیون شیر اسپانول

 

سفارش محصول

لوسیون بدن،بهترین لوسیون بدن،لوسیون شیر اسپانول،لوسیون سفت کننده بدن،کرم سفت کننده پوست بدن ،از بین بردن چروک های بدن،کرم سفت کننده و صاف کننده پوست ،کرم برای از بین بردن خشکی پوست،سفارش لوسیون بدن،بهترین لوسیون بدن،بهترین کرم مرطوب کننده بدن,...
نویسنده : درماستا بازدید : 554 تاريخ : دوشنبه 1 دی 1393 ساعت: 8:29